Newsec
Holdgårdsparken
Holdgårdsparken 41
Anmodning
Din anmodning håndteres af
Den udfyldte information vil blive behandlet fortroligt.
Størrelse
85m²
Værelser
3
Sal
-
Indflytning
31-07-2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Bolignummer
Husleje
6.550,00
I alt pr. måned
Depositum
19.650,00
Første måneds leje
Indbetaling
26.200,00